Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 18 článků.
Florbal Tachov

1. termín turnaje Nisaopen je za námi

Elévové a přípravka jsou doma z Liberce a makají dál na trénincích. Další starší kategorie se těší na 2. termín tento víkend. Nějaké týmy mají vysoké cíle. Držíme palce.

Florbal Tachov

3 týmy na Fat Pipe open junior

Mini, přípravka a elévové jedou bojovat na turnaj konaný naším partnerským klubem.

Florbal Tachov

Přátelák mužů vs Gorily Plzeň B - postup

Muži hrají přátelský zápas vs FBŠ Gorily Plzeň B. Tento tým je zároveň součástí ligy, do které muži postupují.

Florbal Tachov

Muži mají za sebou všechny zápasy sezóny a .....?

POSTUPUJÍ DO REGIONÁLNÍ LIGY.

Florbal Tachov

STORVRETA CUP

Není Švédsko jako Švédko. Jak už jsme psali, tak naši hráči nebyli všichni společně, ale hráli na dvou turnajích ve Švédsku. Jeden s FBŠ Slavia Plzeň na Gothii a druhý tým jel s Tatranem Střešovice na Storvreta cup.

Florbal Tachov

GOTHIA - Švédsko

V novém roce vyjíždí kluci i holky do Švédska. 4 týmy FBŠ Slavia Plzeň doplňují naši hráči a tvoříme silné týmy do jednotlivých kategorií. Jak to vše dopadlo?

Florbal Tachov

PFC - PRAHA 2024

Přípravka B15 a elévové B14 se vydali v pátek 5.1. jako každoročně na pražský turnaj. Oba týmy si vezou domů medaile - jednu účastnickou a jednu bronzovou!

Florbal Tachov

Dorostenci vítězní na Gorile

Dorostenci zvítězili na Turnaji Gorila 2023, když ve finále porazili na nájezdy Tatran Střešovice. Gratulujeme a děkujeme i ostatním týmům za reprezentaci.

Florbal Tachov

V Poháru končíme

Tak bohužel 2. kolo Poháru ČF bylo pro náš mužský tým konečnou v této soutěži. V oslabené sestavě nestačili na Florbal Kladno. Nicméně zápasy v poháru byly dobrou přípravou na sezonu.

Florbal Tachov

Pohár ČF - 2.kolo

Po uplynulém úspěšném víkendu se naši muži již nadcházející sobotu představí ve 2. kole Poháru Českého florbalu na palubovce Florbal Kladno. Zápas začíná v 17:00. Věříme v postup do dalšího kola.