Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 11 článků.
Florbal Tachov

Dorostenci vítězní na Gorile

Dorostenci zvítězili na Turnaji Gorila 2023, když ve finále porazili na nájezdy Tatran Střešovice. Gratulujeme a děkujeme i ostatním týmům za reprezentaci.

Florbal Tachov

V Poháru končíme

Tak bohužel 2. kolo Poháru ČF bylo pro náš mužský tým konečnou v této soutěži. V oslabené sestavě nestačili na Florbal Kladno. Nicméně zápasy v poháru byly dobrou přípravou na sezonu.

Florbal Tachov

Pohár ČF - 2.kolo

Po uplynulém úspěšném víkendu se naši muži již nadcházející sobotu představí ve 2. kole Poháru Českého florbalu na palubovce Florbal Kladno. Zápas začíná v 17:00. Věříme v postup do dalšího kola.

Florbal Tachov

Pohár ČF

Jako první vstupují do nové sezony muži. Již zítra odehrají dva zápasy v rámci 1. kola Poháru Českého florbalu. Další dva zápasy pak odehrají hned v neděli. Držíme palce.

Florbal Tachov

Nisaopen 2023 _ 3. termín

Jako poslední se vydají do Liberce na turnaj Nisaopen 2023 v pátek 9.6.2023 naši muži, kteří jsou poskládáni do dvou týmů. Celkem vyrazí na turnaj 22 hráčů a 2 trenéři. Ať se daří.

Florbal Tachov

Nisaopen 2023 _ 2. termín

V pátek 2.6.2023 vyráží do Liberce na turnaj Nisaopen 2023 naše druhá výprava. Nyní jsou to 2 týmy s celkovým počtem 26 hráčů a 2 trenérů. Starší žáci a dorostenci jedou na turnaj posílení o několik hráčů z partnerského klubu FBŠ Slavia Plzeň. Držíme palce a užijte si turnaj.

Florbal Tachov

Nisaopen 2023 _ 1. termín

V pátek 26.5.2023 brzy ráno vyráží do Liberce na turnaj Nisaopen 2023 naše první početná výprava čítající 3 týmy s celkovým počtem 31 hráčů a 6 trenérů. A samozřejmě s nemalým doprovodem z řad rodičů. Autobus je kompletně zaplněn. Držíme palce.

Florbal Tachov

Vítězní elévové

Elévové zvítězili na plzeňském turnaji Fat Pipe Open Junior. Blahopřejeme a děkujeme za perfektní reprezentaci. Díky patří i ostatním zúčastněným týmům, hráčům a trenérům.

Florbal Tachov

Přejeme všem ženám vše nejlepší k dnešnímu MDŽ. ❤️

Florbal Tachov

V době jarních prázdnin od 13. do 17. března 2023 budou zrušeny tréninky mini-přípravky. Ostatní kategorie mají tréninky beze změn.