28_20240429_175915.jpg

Turnaj elévů - Karlovy Vary 27.4.2024

Kolik našich dětí v sobotu jelo do sousedního kraje na turnaj elévů?

Do Varů jelo celkem 19 dětí - převážně z elévů a pár dětí z přípravky. Po ligové soutěži dostali všichni šanci předvést na hřišti své dovednosti. 
První tým se přes skupinu A s jedinou prohrou probojoval do play-off B. A tam se děti z černého týmu dostaly na celkové 9. místo.

Druhý tým zlatých dokázal i v těžkých zápasech alespoň párkrát skórovat do soupeřovy brány. Hlavní pro trenéra bylo, že děti nikdy nic nevzdávaly a bojovaly! ✊ Díky tomu získaly nové zkušenosti a budou na dalším turnaji o něco silnější. 

Přihlásili jsme 2 týmy, protože víme, že v těchto věkových kategoriích není důležité vždy vyhrát. Ale právě naopak… naučit se bojovat do poslední sekundy zápasu, umět si podat ruce s protivníkem a dokázat přijmout jak výhru, tak prohru. Děkujeme všem rodičům, že s těmito pravidly s námi vedou své děti k fair-play a k lásce ke sportu. ❤️

Na turnaji se utkalo 15 silných týmů jako například TJ Batesta Chodov, FB Hurrican KV, FBC DDM Kati Kadaň, FBŠ Gorily Plzeň, Florbal Sokolov, Florbal Ústí a další...

Oba trenéři věří, že tohle byla pěkná příprava před velkým turnajem v Liberci, kam obě kategorie znovu pojedou.