Související zápasy

Florbal Tachov

Postup se vzdálil

Mužům se postup bohužel vzdálil

V neděli 12.3.2023 odehráli naši muži další turnaj Karlovarské a Plzeňské ligy mužů, tentokráte v hale Area D v Plzni. Naši borci se utkali s rezervou Sokolova a poté s největším rivalem v boji o postup s USK Akademik Cheb.

Zápas se Sokolovem se dlouho nevyvíjel dle představ, ale nakonec naši kluci urvali výhru 7:3 v poslední třetině. Hattrickem se blýskl kapitán týmu Filip Čelovský. Tři body přidal také Marek Sedlák.

Zápas s Chebem byl od začátku opatrný z obou stran, ale zároveň plný ostrých soubojů. V polovině zápasu se dostal do vedení Cheb, ale již za minutu srovnal Patrik Knopf. Ve 28 minutě utkání se dostal Cheb znovu do vedení a poté nás již k žádnému stálejšímu tlaku nepustil. I díky zbytečnému vyloučení v závěru se našim borcům již nepodařilo srovnat a prohráli s USK Akademik Cheb 1:2.

Na Cheb nyní ztrácíme již čtyři body a čtyři zápasy před koncem soutěže již bohužel nemáme postup ve vlastních rukách. Ale neskládáme zbraně a ještě zabojujeme.

Děkujeme fanouškům, kteří nás podpořili přímo v hale Area D a vytvořili vskutku domácí prostředí. DÍKY.