100x to tam padlo! A dalších 6 bodů je doma...

Muži překonali počet 100 vstřelených gólů v zápasech. Jsou to střelci! Nynější skóre daných a obdržených gólů je 108:40. Uvidíme, kolik to bude na konci sezóny.

Muži po tomto víkendu zůstávají na topu tabulky s 37 body na 12 zápasů. V těchto 2 zápasech divákům předvedli, jak umí hrát.

Na sítích jste mohli hlasovat, v jakém zápase muži pokoří 100 gólů. Do ankety se zapojilo mnoho z vás. 33 fanoušků tipovalo, že to padne hned na začátku turnaje a bylo to tak! 104 gólů po prvním zápase. I v tomto ohledu jsou naši muži nejlepší ve skupině - za nimi FBŠ Slavia Plzeň C 84 gólů, FBC Forsee Plzeň 61 gólů.

V zápase proti Domažlicím už po prvních minutách jasně gólově vedli a po druhé třetině vítězili 7:0. I přes jedno zaváhání skóre zůstalo nakloněné na naší stranu 10:1.

Na druhý zápas se vyměnila celá první a druhá lajna, protože Cheb měl první lajnu velice rychlostní. Naši udrželi tempo a vstřelili 2 rychlé góly. Hrálo se v intenzivním tempu, ale zvládli to udržet až do konce a odcházeli s radostí z hřiště s výsledkem 4:2.

Nyní je čekají poslední 4 zápasy.
7.4. v Plzni proti Klatovům B a Forsee.
27.4. v Plzni proti Rokycanům B a SVKI.

Pokud vše zvládnou vyhrát, tak je čeká jasný postup… A kam? Do regionální ligy mužů.