Začala nová florbalová sezóna 2018 – 2019

Jak se již stalo tradicí, novou florbalovou sezónu odstartoval Florbal Tachov srpnovým soustředěním v areálu RS Přimda.

Vše klaplo a hráči si do sytosti užili jak outdoorové tak indoorové sporty. Pro relax a rehabilitaci každý den navštěvovali místní plavecký bazén.

Velkým překvapením byl návrat do naší domácí sportovní haly v Tachově. V hale začala rekonstrukce šaten a oprava palubovky. Vše vypadá výborně a tímto děkujeme Sportovišti a městu Tachov za dosavadní zlepšení podmínek.

Již v září si naše mládežnické týmy zahrají dva neligové florbalové turnaje. První bude 9.9.2018 v Plzni – Starosta Cup a druhý v Praze 14.-16.9. Fat Pipe Kids. Florbalová sezóna se nám díky těmto turnajům rozjede hodně rychle. Do ligových mládežnických zápasů se v této sezóně zapojí týmy starších žáků, mladších žáků, elévů a přípravky Florbalu Tachov.

Co nového nás dále čeká? V tréninkových plánech mládeže budou nově zapojeni trenéři brankářů, kteří se postarají o kvalitní brankářský trénink. Pro hráče je ke třem hlavním tréninkovým jednotkám, připraven i jeden volný trénink pro jejich rozvoj individuální techniky.

Samozřejmostí je nábor nových členů a to hlavně do družstev mini-přípravky (r.n. 2012 – 2014) a přípravky (r.n. 2010 – 2011). Noví hráči a nové hráčky mohou kdykoliv dorazit na náš trénink do sportovní haly, v pondělí a ve středu vždy od 16:00.

Jednou z dalších novinek je spolupráce se ZŠ Zárečná, kde trenérsky povedeme kroužek florbalu pro 1.-2. třídy.

Všem členům Florbalu Tachov přejeme úspěšnou novou sezónu!