Starosta Cup 2018

V neděli 23.9.2018 vyrazily 2 týmy elévů na Starosta Cup, pořádaný Florbalovou školou Plzeň. Turnaj sliboval plno kvalitních zápasů se známými týmy z Plzeňského či Karlovarského kraje, ale také s týmem Olymp Praha.

Červení ve skupině předváděli technický florbal plný kliček a přihrávek. Modří se prezentovali aktivní hrou plnou osobních soubojů. Oba týmy si nakonec zajistily postup ze skupiny. Již první čtvrtfinálový zápas předpovídal zajímavý zápas. Postupový klíč turnaje proti sobě poslal tachovské týmy. Bylo vidět, že se kluci znají a na hřišti si nechtěli darovat ani metr. Na konci zápasu však byli o něco šťastnější červení. Pro modré tedy cesta turnajem skončila ve čtvrtfinále. Za předvedenou hru se však nemusejí vůbec stydět. Červení pokračovali ve své pouti a v semifinále se potkali s FbC Plzeň. Zápas dvou soupeřů ze skupiny byl tentokrát jednoznačnější a červení si šli pro postup do finále. Tam je čekal Olymp Praha. Množství zápasů se již začínalo projevovat a tempo místy opadávalo. Vyrovnaný zápas nakonec ovládl tým Tachova a oslavy mohly propuknout naplno.

Děkujeme rodičům za úžasnou podporu během turnaje a pořadateli za výborně zorganizovaný turnaj s bezproblémovým průběhem.

Florbal Tachov červení: Rous, Voleský, Malík, Horáček, Šperl, Vanický, Nový.

Florbal Tachov modří: Kasl, Krofta, Franc, Friedel, Buben, Veleta, Terč, Ulbrich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *