První ročník Play For Joy 2018 sklidil pozitivní ohlasy

Náš klub uspořádal první vlastní florbalový turnaj pod názvem Play For Joy 2018, mimo organizaci Českého Florbalu. Turnaj byl určen pro elévy (rok narození – 2007/2008) a mladší.
Zúčasnilo se ho 6 týmů – Tatran Střešovice RED a BLACK, SK Bivoj Litvínov, ACEMA Sparta Praha, Slavia VŠ Plzeň a náš domácí tým Florbal Tachov.

Hrálo se systémem každý s každým 2 x 12 min. Na turnaji se střetly týmy, které se nepotkávají v sezóně a během celého dne byla odehrána řada kvalitních žákovských zápasů. Vždyť právě Sparta Praha a Tatran Střešovice patří k nejůspěšnějším týmům v republice.

Pro tachováky bylo povzbuzující porovnávat se s těmi nejlepšími. A vůbec si nevedli špatně. V zápase se Střešovicemi jim utekl zápas minutu před koncem, kdy po úniku skóroval střešovický Kuběna na konečných 2:3 pro Střešovice. Tachováci zkusili hru bez brankáře, ale branku se jim již vstřelit nepodařilo.
Se Spartou dokonce vedli 1:0, ale nakonec Sparta zabrala a zápas otočila na konečných 5:1.
Tachov dokázal porazit Litvínov 5:0, Plzeň 2:0 a rezervu Střešovic 7:2. Na turnaji jim tak patřilo konečné 3.místo. V celém turnaji dominovali hráči Sparty Praha a zaslouženě získali pohár pro vítěze turnaje.

Maminky tachovských hráčů pro všechny děti napekly různé dobroty a po celou dobu turnaje se snažily, aby děti měli co zobnout. Za to jim patří velké díky.

Dle ohlasů zúčastněných se turnaj povedl a do Tachova se opět za rok rádi vrátí.

Výsledky turnaje:
1. ACEMA Sparta Praha
2. Tatran Střešovice red
3. Florbal Tachov
4. SK Bivoj Litvínov
5. Slavia VŠ Plzeň
6. Tatran Střešovice black

Nejlepší hráč: Michael Wertheim – ACEMA Sparta Praha
Nejlepší brankář: Jan Čepička – Florbal Tachov

Sestava Tachova: Jan Čepička, Radek Plevka, Patrik Ráž, Pavel Vrkoč, Ondřej Balý, Tomáš Trochta, Ondřej Polák, Jakub Roháč, Michal Ježdík, Patrik Kopča, Pavel Boček, René Voleský, Standa Franc.

Trenér: Vladimír Balý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *