Nábor

Vyplnit online přihlášku zde.

Sport v Tachově je určitě na čím dál lepší úrovni. Zázemí všech sportovišť se také rok od roku zlepšuje. A sportovní hala, nyní už města Tachov, kde probíhá převážná část našich tréninků, není výjimkou. Před vynucenou pandemickou pauzou byl zrekonstruován povrch haly od firmy Gerflor. Poté několik šaten a sprch. A zároveň vybudován nový vchod.

Určitě se ve Florbal Tachov nechceme prezentovat jako zájmový kroužek, ale zároveň rádi přivítáme každého z vás. Nevybíráme si, ale bereme svou práci vážně. Přitom ale velmi zábavně.

Pokud tedy přemýšlíte, na jaký sport přihlásit vašeho syna nebo dceru v Tachově, už nepřemýšlejte, vyplňte naší online přihlášku a my už se o vše ostatní postaráme.

Co nabízíme?

Florbal v Tachově se snažíme dělat hlavně tak, aby bavil. A to jak děti, tak i rodiče. Pořádáme akce všeho druhu. Každoroční ukončení sezóny, spojené s pohybem, zábavou pro děti i dospělé, posezením u ohně a spoustu další srandy.

Florbal je určitě levný sport. Minimálně jeden z nejlevnějších, a náš cíl je to tak i udržet.

Přihlášení na florbal je snadné. Jelikož jste už na této stránce, stačí pouze vyplnit formulář pod odkazem výše a my vás poté kontaktujeme s veškerými potřebnými informacemi.

Těšíme se na vás!