Nabitý víkend se vydařil

“Superflorbal” ve Varech, Přebor mladších žáků v Domažlicích a domácí turnaj elévů. Tak vypadal náročný víkend v podání Florbal Tachov.

Přebor mladších žáků v Domažlicích (12.11.2017). Tentokrát se klukům herně moc nedařilo. Naše hra neměla patřičné nasazení a bez toho na malém hřišti systémem 3+1 hrát nejde.
Ten den se nám nic nedařilo a houževnatí soupeři samozřejmě toužili porazit jindy neporazitelný Tachov. Nakonec z toho byly 2 výhry a 2 prohry. Doufám, že se kluci, kteří se nedělního turnaje zúčasnili, ponaučí a příště předvedou lepší výkony.
Sestava: Ansl, Lácha, Soukup, Ježdík, Gabriškko, Šťástka, Dvořák. Trenér: Vladimír Balý, Asistent trenéra: Pavel Gabriško.

 

“Superflorbal”, tak se jmenovala akce v Karlových Varech, pořádaná v rámci duelu extraligového florbalového týmu ACEMA Sparta Praha a Florbal Ústí. Na tuto akci vyrazila naše 2 družstva o celkovém počtu 12 hráčů. I když nás nebylo zrovna nejvíc, kluci makali ze všech sil a nenechali soupeřům téměř žádný prostor na hřišti. Výsledkem byly velice kvalitní výkony a minimální rozdíl vstřelených a obdržených branek.

Vzhledem k tomu, že náš stálý brankář nemohl jet, museli jsme improvizovat. A tak za červené chytal Otto Krofta a Daniel Kasl. Kluci zachytali neuvěřitelně. Na straně černých chytala Amálka Honalová, která v bráně doslova čarovala. Po odehrání 8 velice vyčerpávajících zápasů, hráči zůstali a sledovali následný zápas už zmiňovaného týmu Sparty a Ústí. Byla to pro ně veliká podívaná.

Kluci si celý den velice užili jak na hřišti, tak i mimo něj s kamarády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *