Kalendář

Florbal Tachov

Srpen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1.8.
Úterý 2.8.
Středa 3.8.
  • 18:00 – 19:30 Outdoor trénink
Čtvrtek 4.8.
Pátek 5.8.
  • 17:00 Soustředění 2022
Sobota 6.8.
  • All Day Soustředění 2022
Neděle 7.8.
  • All Day Soustředění 2022
Pondělí 8.8.
  • All Day Soustředění 2022
Úterý 9.8.
  • All Day Soustředění 2022
Středa 10.8.
  • Soustředění 2022 Ends 10:00
Čtvrtek 11.8.
Pátek 12.8.
Sobota 13.8.
Neděle 14.8.
Pondělí 15.8.
  • 18:00 – 20:00 Trénink dorostenci
  • 18:00 – 20:00 Trénink starší žáci
Úterý 16.8.
  • 18:00 – 19:30 Trénink elévové
  • 18:00 – 19:30 Trénink přípravka
Středa 17.8.
  • 18:00 – 19:30 Trénink mladší žáci
Čtvrtek 18.8.
  • 18:00 – 19:30 Trénink elévové
  • 18:00 – 19:30 Trénink přípravka
  • 19:30 – 21:00 Trénink dorostenci
  • 19:30 – 21:00 Trénink starší žáci
Pátek 19.8.
  • 18:00 – 19:30 Trénink mladší žáci
Sobota 20.8.
Neděle 21.8.
Pondělí 22.8.
  • 17:00 – 19:00 Trénink dorostenci
  • 17:00 – 19:00 Trénink starší žáci
Úterý 23.8.
  • 17:00 – 18:30 Trénink mladší žáci
Středa 24.8.
  • 17:00 – 18:30 Trénink elévové
  • 17:00 – 18:30 Trénink přípravka
Čtvrtek 25.8.
  • 17:00 – 19:00 Trénink dorostenci
  • 17:00 – 19:00 Trénink starší žáci
Pátek 26.8.
Sobota 27.8.
Neděle 28.8.
Pondělí 29.8.
  • 17:00 – 18:30 Trénink dorostenci
  • 17:00 – 18:30 Trénink starší žáci
Úterý 30.8.
  • 17:00 – 18:30 Trénink mladší žáci
Středa 31.8.
  • 16:00 – 17:30 Trénink elévové
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink dorostenci
  • 17:30 – 19:00 Trénink starší žáci

Září 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1.9.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 2.9.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 17:00 Turnaj Gorila 2022 _ elévové
  • 17:00 Turnaj Gorila 2022 _ mladší žáci
  • 17:00 Turnaj Gorila 2022 _ starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 3.9.
  • All Day Turnaj Gorila 2022 _ elévové
  • Turnaj Gorila 2022 _ mladší žáci
  • Turnaj Gorila 2022 _ starší žáci
  • 09:00 – 17:00 Turnaj Gorila 2022 _ přípravka
Neděle 4.9.
  • Turnaj Gorila 2022 _ elévové Ends 18:00
  • Turnaj Gorila 2022 _ mladší žáci Ends 18:00
  • Turnaj Gorila 2022 _ starší žáci Ends 18:00
Pondělí 5.9.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 6.9.
Středa 7.9.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 8.9.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 9.9.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 10.9.
Neděle 11.9.
Pondělí 12.9.
  • 16:00 – 18:00 FAT PIPE veletrh
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 13.9.
Středa 14.9.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 15.9.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 16.9.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 17.9.
Neděle 18.9.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Pondělí 19.9.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 20.9.
Středa 21.9.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 22.9.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 23.9.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 24.9.
Neděle 25.9.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
Pondělí 26.9.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 27.9.
Středa 28.9.
Čtvrtek 29.9.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 30.9.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži

Říjen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1.10.
Neděle 2.10.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Pondělí 3.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 4.10.
Středa 5.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 6.10.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 7.10.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 8.10.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
Neděle 9.10.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Pondělí 10.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 11.10.
Středa 12.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 13.10.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 14.10.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 15.10.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 16.10.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 17.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 18.10.
Středa 19.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 20.10.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 21.10.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 22.10.
Neděle 23.10.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Pondělí 24.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 25.10.
Středa 26.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 27.10.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 28.10.
Sobota 29.10.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 30.10.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 31.10.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci

Listopad 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Úterý 1.11.
Středa 2.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 3.11.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 4.11.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 5.11.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
Neděle 6.11.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
Pondělí 7.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 8.11.
Středa 9.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 10.11.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 11.11.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 12.11.
Neděle 13.11.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
Pondělí 14.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 15.11.
Středa 16.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 17.11.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Pátek 18.11.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 19.11.
Neděle 20.11.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 21.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 22.11.
Středa 23.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 24.11.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 25.11.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 26.11.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
Neděle 27.11.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Pondělí 28.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 29.11.
Středa 30.11.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci

Prosinec 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1.12.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 2.12.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 3.12.
Neděle 4.12.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
Pondělí 5.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 6.12.
Středa 7.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 8.12.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 9.12.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 10.12.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 11.12.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Pondělí 12.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 13.12.
Středa 14.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 15.12.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 16.12.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 17.12.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
Neděle 18.12.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
Pondělí 19.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 20.12.
Středa 21.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 22.12.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 23.12.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 24.12.
Neděle 25.12.
Pondělí 26.12.
Úterý 27.12.
Středa 28.12.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 29.12.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 30.12.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 31.12.

Leden 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Neděle 1.1.
Pondělí 2.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 3.1.
Středa 4.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 5.1.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 6.1.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 7.1.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 8.1.
Pondělí 9.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 10.1.
Středa 11.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 12.1.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 13.1.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 14.1.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
Neděle 15.1.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
Pondělí 16.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 17.1.
Středa 18.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 19.1.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 20.1.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 21.1.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 22.1.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 23.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 24.1.
Středa 25.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 26.1.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 27.1.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 28.1.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
Neděle 29.1.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Pondělí 30.1.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 31.1.

Únor 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 2.2.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 3.2.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 4.2.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
Neděle 5.2.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 6.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 7.2.
Středa 8.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 9.2.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 10.2.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 11.2.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Neděle 12.2.
Pondělí 13.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 14.2.
Středa 15.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 16.2.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 17.2.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 18.2.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Neděle 19.2.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Pondělí 20.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 21.2.
Středa 22.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 23.2.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 24.2.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 25.2.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Neděle 26.2.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
Pondělí 27.2.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 28.2.

Březen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Středa 1.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 2.3.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 3.3.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 4.3.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 5.3.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 6.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 7.3.
Středa 8.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 9.3.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 10.3.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 11.3.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
Neděle 12.3.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Pondělí 13.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 14.3.
Středa 15.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 16.3.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 17.3.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 18.3.
  • 09:00 – 17:00 Ligový turnaj _ Liga starších žáků
Neděle 19.3.
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Přebor starších žáků
Pondělí 20.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 21.3.
Středa 22.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 23.3.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 24.3.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 25.3.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ 2. liga dorostenců
  • 09:00 – 15:00 Ligový turnaj _ Karlovarská a Plzeňská liga mužů
Neděle 26.3.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
Pondělí 27.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 28.3.
Středa 29.3.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 30.3.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 31.3.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži

Duben 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1.4.
Neděle 2.4.
Pondělí 3.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 4.4.
Středa 5.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 6.4.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 7.4.
Sobota 8.4.
Neděle 9.4.
Pondělí 10.4.
Úterý 11.4.
Středa 12.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 13.4.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 14.4.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 15.4.
  • 10:00 – 20:00 Superfinále florbalu 2023
Neděle 16.4.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga elévů
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
Pondělí 17.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 18.4.
Středa 19.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 20.4.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 21.4.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 22.4.
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým zlatí)
  • 09:00 – 14:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga přípravek (tým černí)
Neděle 23.4.
Pondělí 24.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Úterý 25.4.
Středa 26.4.
  • 16:00 – 17:30 Trénink mini-přípravka
  • 16:00 – 17:30 Trénink přípravka
  • 17:30 – 19:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink mladší žáci
  • 19:00 – 20:30 Trénink dorostenci
  • 19:00 – 20:30 Trénink starší žáci
Čtvrtek 27.4.
  • 16:30 – 18:00 Trénink elévové
  • 17:30 – 19:00 Trénink přípravka
Pátek 28.4.
  • 15:30 – 17:00 Trénink mladší žáci
  • 16:30 – 18:00 Trénink dorostenci
  • 16:30 – 18:00 Trénink starší žáci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba dorostenci
  • 18:00 – 19:00 Trénink střelba starší žáci
  • 19:30 – 21:00 Trénink junioři, muži
Sobota 29.4.
  • 09:00 – 16:00 Ligový turnaj _ Plzeňská liga mladších žáků
Neděle 30.4.

Květen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí 1.5.
Úterý 2.5.
Středa 3.5.
Čtvrtek 4.5.
Pátek 5.5.
Sobota 6.5.
Neděle 7.5.
Pondělí 8.5.
Úterý 9.5.
Středa 10.5.
Čtvrtek 11.5.
Pátek 12.5.
Sobota 13.5.
Neděle 14.5.
Pondělí 15.5.
Úterý 16.5.
Středa 17.5.
Čtvrtek 18.5.
Pátek 19.5.
Sobota 20.5.
Neděle 21.5.
Pondělí 22.5.
Úterý 23.5.
Středa 24.5.
Čtvrtek 25.5.
Pátek 26.5.
Sobota 27.5.
Neděle 28.5.
Pondělí 29.5.
Úterý 30.5.
Středa 31.5.

No events.

Červen 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Čtvrtek 1.6.
Pátek 2.6.
Sobota 3.6.
Neděle 4.6.
Pondělí 5.6.
Úterý 6.6.
Středa 7.6.
Čtvrtek 8.6.
Pátek 9.6.
Sobota 10.6.
Neděle 11.6.
Pondělí 12.6.
Úterý 13.6.
Středa 14.6.
Čtvrtek 15.6.
Pátek 16.6.
Sobota 17.6.
Neděle 18.6.
Pondělí 19.6.
Úterý 20.6.
Středa 21.6.
Čtvrtek 22.6.
Pátek 23.6.
Sobota 24.6.
Neděle 25.6.
Pondělí 26.6.
Úterý 27.6.
Středa 28.6.
Čtvrtek 29.6.
Pátek 30.6.

No events.

Červenec 2023

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sobota 1.7.
Neděle 2.7.
Pondělí 3.7.
Úterý 4.7.
Středa 5.7.
Čtvrtek 6.7.
Pátek 7.7.
Sobota 8.7.
Neděle 9.7.
Pondělí 10.7.
Úterý 11.7.
Středa 12.7.
Čtvrtek 13.7.
Pátek 14.7.
Sobota 15.7.
Neděle 16.7.
Pondělí 17.7.
Úterý 18.7.
Středa 19.7.
Čtvrtek 20.7.
Pátek 21.7.
Sobota 22.7.
Neděle 23.7.
Pondělí 24.7.
Úterý 25.7.
Středa 26.7.
Čtvrtek 27.7.
Pátek 28.7.
Sobota 29.7.
Neděle 30.7.
Pondělí 31.7.

No events.