Informace z klubu

Bohužel ani nyní, na začátku března, vám zatím stále nemůžeme sdělit příznivé zprávy ohledně společného sportování. To ale jistě všichni víte…..

I nadále ale apelujeme na vás, na rodiče, podporujte děti v jakékoliv formě pohybu. Stále probíhají společné on-line tréninky na síti Discord (podrobnější informace ZDE). Nyní snad již i počasí umožní více pohybu venku. Jakýkoliv pohyb je dobrý. I nadále tedy platí: “NEPŘESTÁVEJ SPORTOVAT“. Děkujeme.

Vzhledem k tomu, že na konci února byl standardní termín pro úhradu oddílového příspěvku na druhé pololetí, tak jen krátké info k tomu. V současné době příspěvky neplaťte. Stejně jako na jaře minulého roku, budeme i nyní uhrazené oddílové příspěvky kompenzovat. Začneme to ale řešit, až se situace nějak urovná, protože nyní by to bylo moc zamotané. Jen pro vaši představu, budeme vycházet ze stejného modelu, jako minulý rok. Tedy kompenzace bude závislá na výši uhrazeného příspěvku.
Pokud vám nevyhovuje řešení kompenzací příspěvků až v době, kdy se situace zklidní, tak prosím kontaktujte sekretáře klubu.

I nadále se také můžete přihlašovat na letní soustředění, které doufáme proběhne bez větších komplikací. Informace a on-line přihláška ZDE.

Přejeme vám i všem ve vašem okolí i nadále pevné zdraví a těšíme se na setkání s dětmi i s vámi.
My zatím pracujeme alespoň na mimosportovních záležitostech. Již brzy vám představíme jeden z nových projektů klubu, který by nám všem měl ulehčit a zjednodušit vzájemnou komunikaci a informovanost.

Držte se.