Rozpis soutěže

1. kolo
22.09.2018
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
22.09.2018
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
22.09.2018
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
22.09.2018
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
22.09.2018
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
22.09.2018
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
2. kolo
22.09.2018
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
22.09.2018
DDM Stod
DDM Stod
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
22.09.2018
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
DDM Stod
DDM Stod
22.09.2018
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
22.09.2018 08:00
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
Florbal Tachov
Florbal Tachov
22.09.2018 12:30
Florbal Tachov
Florbal Tachov
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
4. kolo
06.10.2018
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
06.10.2018
DDM Stod
DDM Stod
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
06.10.2018
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
06.10.2018
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
06.10.2018
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
06.10.2018
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
DDM Stod
DDM Stod
3. kolo
07.10.2018
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
07.10.2018
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
07.10.2018
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
07.10.2018
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
07.10.2018 12:00
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
Florbal Tachov
Florbal Tachov
07.10.2018 15:00
Florbal Tachov
Florbal Tachov
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
5. kolo
20.10.2018
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
DDM Stod
DDM Stod
20.10.2018
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
20.10.2018
DDM Stod
DDM Stod
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
20.10.2018
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
6. kolo
20.10.2018
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
20.10.2018
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
20.10.2018
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
20.10.2018
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
20.10.2018
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
20.10.2018
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
5. kolo
20.10.2018 12:00
Florbal Tachov
Florbal Tachov
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
20.10.2018 15:00
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Tachov
Florbal Tachov
7. kolo
03.11.2018
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
DDM Stod
DDM Stod
03.11.2018
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
03.11.2018
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
03.11.2018
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
8. kolo
03.11.2018
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
03.11.2018
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
03.11.2018
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
03.11.2018
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
03.11.2018
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
03.11.2018
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
7. kolo
03.11.2018 13:00
DDM Stod
DDM Stod
Florbal Tachov
Florbal Tachov
03.11.2018 16:00
Florbal Tachov
Florbal Tachov
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
9. kolo
17.11.2018
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
17.11.2018
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
17.11.2018
DDM Stod
DDM Stod
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
17.11.2018
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
17.11.2018
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
DDM Stod
DDM Stod
17.11.2018
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
10. kolo
17.11.2018
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
17.11.2018
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
17.11.2018
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
17.11.2018
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
17.11.2018 09:30
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
Florbal Tachov
Florbal Tachov
17.11.2018 14:00
Florbal Tachov
Florbal Tachov
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
11. kolo
16.12.2018
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
16.12.2018
Florbal Tachov
Florbal Tachov
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
16.12.2018
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
16.12.2018
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
16.12.2018
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
16.12.2018
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
Florbal Tachov
Florbal Tachov
12. kolo
16.12.2018
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
16.12.2018
DDM Stod
DDM Stod
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
16.12.2018
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
16.12.2018
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
16.12.2018
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
DDM Stod
DDM Stod
16.12.2018
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
13. kolo
12.01.2019
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
12.01.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
12.01.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
12.01.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
12.01.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
12.01.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
14. kolo
12.01.2019
Florbal Tachov
Florbal Tachov
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
12.01.2019
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
12.01.2019
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
Florbal Tachov
Florbal Tachov
12.01.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
12.01.2019
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
12.01.2019
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
15. kolo
26.01.2019
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
26.01.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
26.01.2019
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
26.01.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
26.01.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
26.01.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
16. kolo
26.01.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
26.01.2019
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
DDM Stod
DDM Stod
26.01.2019
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
26.01.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
Florbal Tachov
Florbal Tachov
26.01.2019
DDM Stod
DDM Stod
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
26.01.2019
Florbal Tachov
Florbal Tachov
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
17. kolo
16.02.2019
DDM Stod
DDM Stod
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
16.02.2019
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
16.02.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
DDM Stod
DDM Stod
16.02.2019
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
16.02.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
16.02.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
18. kolo
16.02.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
Florbal Tachov
Florbal Tachov
16.02.2019
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
16.02.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
16.02.2019
Florbal Tachov
Florbal Tachov
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
16.02.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
16.02.2019
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
19. kolo
02.03.2019
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
02.03.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
02.03.2019
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
02.03.2019
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
02.03.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
02.03.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
20. kolo
02.03.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
02.03.2019
DDM Stod
DDM Stod
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
02.03.2019
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
02.03.2019
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
02.03.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
02.03.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
DDM Stod
DDM Stod
21. kolo
23.03.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
23.03.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
23.03.2019
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
23.03.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
23.03.2019
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
23.03.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
22. kolo
23.03.2019
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
23.03.2019
Florbal Tachov
Florbal Tachov
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
23.03.2019
DDM Stod
DDM Stod
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
23.03.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
23.03.2019
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
DDM Stod
DDM Stod
23.03.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
Florbal Tachov
Florbal Tachov
23. kolo
06.04.2019
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
06.04.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
06.04.2019
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
06.04.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
06.04.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
06.04.2019
Florbal Sokolov B
Florbal Sokolov B
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
24. kolo
06.04.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
DDM Stod
DDM Stod
06.04.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
06.04.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
06.04.2019
DDM Stod
DDM Stod
Florbal Tachov
Florbal Tachov
06.04.2019
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
06.04.2019
Florbal Tachov
Florbal Tachov
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
25. kolo
27.04.2019
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
Florbal Tachov
Florbal Tachov
27.04.2019
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
27.04.2019
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
Florbalová škola Plzeň B
Florbalová škola Plzeň B
27.04.2019
Florbal Tachov
Florbal Tachov
T.J. Sokol Koterov
T.J. Sokol Koterov
27.04.2019
Sport Club Klatovy
Sport Club Klatovy
Forsee Plzeň
Forsee Plzeň
26. kolo
27.04.2019
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
27.04.2019
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
27.04.2019
FBŠ SLAVIA Plzeň B
FBŠ SLAVIA Plzeň B
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
27.04.2019
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
TJ Sokol Vejprnice
TJ Sokol Vejprnice
27.04.2019
USK Akademik Cheb
USK Akademik Cheb
DDM Stod
DDM Stod
27.04.2019
FbC Plzeň B
FbC Plzeň B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
SK Jiskra Go-Go Domažlice B
27.04.2019
DDM Stod
DDM Stod
Rudý koně Horažďovice
Rudý koně Horažďovice