Fat Pipe Open Plzeň 2017

Velký florbalový turnaj Fat Pipe Junior 2017, který se konal 20.5.2017 v Plzni.
Náš modrý tým elévů nepoznal po celý turnaj hořkost porážky a zaslouženě ho vyhrál. Za zmínku také stojí úspěch přípravky, která skončila na 4. místě. 
Foto – Florbal Tachov modří(elévové)
Sestava: Gólman Vojtěch Ansl, zleva dole Vojtěch Koliha, Tomáš Pittr, Pavel Vrkoč, Ondřej Balý, 
Matyáš Krýsl, Matyáš Malý, Jakub Roháč, Pavel Sňozík, trenér Vladimír Balý
Výsledky Elévové modří:
Elévové – skupina B ESB2 20.05.2017 10:20 Slavia I Florbal Tachov modří 11:0 FBŠ Gorily Plzeň černí
Elévové – skupina B ESB4 20.05.2017 11:00 Slavia I Red Dragons Hořovice 1:5 Florbal Tachov modří
Elévové – skupina B ESB7 20.05.2017 12:20 Slavia II USK Akademik Cheb 3:3 Florbal Tachov modří
Elévové – skupina B ESB8 20.05.2017 13:40 11.ZŠ – Šedivka Mocní Tuleni 1:8 Florbal Tachov modří
Elévové – Osmifinále EOF6 20.05.2017 15:20 Slavia II Florbal Tachov modří 10:0 MDDM RESCOM OSTROV
Elévové – Čtvrtfinále EČF2 20.05.2017 16:20 Slavia II Florbal Sokolov černí 1:3 Florbal Tachov modří
Elévové – Semifinále ESF1 20.05.2017 18:00 Slavia I TJ Batesta Chodov 1:2 Florbal Tachov modří
Elévové – Finále kouř 20.05.2017 19:00 Slavia I Florbal Tachov modří 5:0 USK Akademik Cheb

Florbal Tachov červení (elevové):

Tým červených po celou dobu turnaje bojoval ze všech sil.Sice jsme v základní skupině získali pouze jeden bod za remízu proti MDDM RESCOM OSTROV, ale v předkole naši kluci si dokázali vynahradit základní skupinu kde proti Florbal Sokolov žlutí dokázali vyhrát 4:0 kde i stojí za zmínku brankář Jan Čepička,který nepustil do své svatyně ani jeden míček a ukázal svou kvalitu svými perfektními až skoro neuvěřitelnými zákroky. V osmifinále jsme se utkali s týmem USK Akademik Cheb.věděli jsme že to bude velice těžký soupeř, jelikož proti našim modrým elévům v základní skupině hrál vyrovnaný zápas 3:3.Ze začátku jsme našeho soupeře překvapili, kde po pár vteřinách jsme šli do vedení, kluci si celí poločas drželi jednobrankový náskok, to trvalo celý poločas.Bohužel, pak přišel velký obrat v druhé části zápasu, kde konečný výsledek byl 6:2 . Nicméně velká gratulace patří našim klkům za bojovnost.Za zmínku stojí že tým USK Akademik Cheb se utkal opět s naším modrým týmem elévů ve finále,kde doslova Tachov rozstřílel USK Akademik Cheb 5:0.

Výsledky Elévové červení:

 Florbal Tachov (přípravka):

Kluci skupinu celkem zvládli.Připsali si na konto dvě výhry.Poté postoupili do Osmifinále kde na ně čekal tým FBŠ Gorily Plzeň bílí který v klidu zvládli a porazili své soupeře 5:2.Ve čtvrtfinále na nás čekal opět tým FBŠ Gorily Plzeň ale tentokrát oranžový.Kluci se sice dlouho dobu se soupeřem trápili ale nakonec ho dokázali zdolat těsným skorem 3:2.Semifinále se naším klukům bohužel nepovedlo. Utkali se totiž s nejlepším týmem turnaje TJ Batesta Chodov. Ale tým jako vždy odhodlaně bojoval , ale bohužel na našeho soupeře to tentokrát nestačilo.,,čeká nás poslední zápas o třetí místo připadl nám tým mocní tuleni, přece jsme nebojovali celý turnaj jen pro to , aby nás vyklepl jeden tým v boji o medaile “.Jak se řeklo tak se i udělalo. Naše družstvo hned od samého začátku makalo, tlačilo svého soupeře co to jen šlo.Což se i vyplatilo.Celí zápas jsme bojovali a drželi si jednobrankoví odskok od našeho soupeře, to celé se pokazilo v poslední minutě kde jsme jen na okamžik zaváhali a bylo náhle srovnáno.Pro kluky to bylo nepříjemné.O to větší zklamání bylo kdy Mocní tuleni vstřelili rozhodující branku pouhých pár vteřin před koncem zápasu.Také i našim klukům patří velká gratulace za bojovnost a odhodlání.

Výsledky Florbal Tachov přípravka:

 Florbal Tachov červení (přípravka):

I náš druhý tým přípravky statečně bojoval proti velmi silným soupeřům. V základní skupině jsme dokázali nasbírat 3 body a to ze zápasu proti FBŠ Gorily Plzeň oranžoví.Naši malí borci dokázali postoupit i do osmifinále kde se utkali s našim ne chvalně známými DDM Stod , který je proslulý tvrdými a přesnými střelami mezi tyče soupeře.I přes všechnu bojovnost náš tým tak kvalitního soupeře nedokázal zdolat a odnáší si tak minimálně velmi cenné zkušenosti do dalších zápasů.

Výsledky Florbal Tachov červení přípravka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *